Move Weekend в Декатлон Пловдив и във Варна на 3. и 4. юни!

Move Weekend в Декатлон Пловдив и във Варна на 3. и 4. юни!
23/05/2017 DecathlonBG

headerMOVE Week, (Европейска седмица на движението и спорта) е ежегоднo общоевропейско събитие, което има за цел да покаже ползите от воденето на активен начин на живот.

Тази година МOVE Weekend в Пловдив и Варна се осъществява в партньорство с Декатлон.

В Пловдив събитието ще се проведе на територията на магазина на Декатлон – бул. Освобождение 43А. Във Варна Move Weekend ще бъде в Морската градина. 

Move Weekend пред Декатлон Пловдив, 3.06. и 4.06.

Очакват Ви две зони за спорт и игри, на които ще се проведат йога практики, уроци по танци и бойни изкуства, функционални тренировки и активни предизвикателства за малки и големи, за цялото семейство. Ще имате възможността да се включите в различни видове спорт и физическа активност и да откриетe своето любимо движение! Всичко това е, разбира се, напълно безплатно.

Национален координатор на MOVE Week България е сдружение BG Бъди активен. Можете да участвате и в тяхното фейсбук предизвикателство тук.

Вижте пълната програма на събитието по-долу:

Програма Move Weekend Пловдив

(кликнете на изображението, за да го видите в по-голям формат. Възможни са промени в програмата, които ще се отразяват в реално време.)
programa

Move Weekend Варна, 3.06., Морска градина

move_week_varna

Програма Move Weekend Варна

Всички занимания се провеждат около паметник „Пантеона“ – Слънчевата площадка, сцена „Амфитеатър“, като включва и алеите и зелените площи край паметника:

  • 8:30 – 10:00 – Привърженици на паневритмията – демонстрация на открито
  • 9:00 – 10:00 – Жани Николова Клуб “Power Jump”– Упражнения за всички
  • 10:00 – 17:00 – HOT SPOT – “Декатлон” Тест зона с уреди за физическа активност и спорт
  • 10:00 – 14:30 – Неформална група “Успешно бъдеще” – Игри на открито
  • 10:00 – 11:30 – Спортен Клуб по стрелба с лък “Стрела” гр.Варна – Открит урок по стрелба с лък
  • 10:00 – 12:00 – Клуб “Power Jump” – Работилница по кокили – скачащи, статични и традиционни
  • 10:00 – 10:30 – “СКТМ ВАРНА 2015” – Тенис на маса – Свободен достъп за деца и граждани
  • 10:00 – 17:00 – Клуб “Power Jump” – Работилница по баланс в/у лента слаклайн – НПО “Пауър Джъмп”
  • 10:30 – 12:00 – “СКТМ ВАРНА 2015” – Тенис на маса – Открит турнир за малки и големи.
  • 11:00 – 11:30 – Денс аеробика ОУ,, Антон Страшимиров“ – Светлана Тодорова
  • 11:00 – 11:30 – СК „ДУЛО“ гр. Аксаково – Демонстрация на малки начинаещи каратеки
  • 11:30 – 12:00 – СК „ИЧИ ГЕКИ ВАРНА“ – Демонстрация на по напреднали каратеки
  • 11:30 – 12:30 – Зумба клуб – Антоанета Палабуйкова- открит урок по зумба
  • 11:30 – 13:00 – Клуб “Power Jump” – Работилница по унисайкъл (колело на една гума)
  • 12:00 – 13:00 – NGO “DEMO” Клуб “Power Jump” – Детско състезание с колела и тротинетки за най-малките
  • 12:00 – 13:00 – “СКТМ ВАРНА 2015” – Тенис на маса – Свободен достъп за деца и граждани.
  • 13:00 – 14:00 – “СКТМ ВАРНА 2015” – Тенис на маса – Открит урок (Игра с треньор).
  • 13:00 – 15:00 – Варненска морска гимназия “Св. Николай Чудотворец” – “ 20г. Посланици на доброто” – Моряшки щафетни и игри
  • 13:00 – 14:00 – БМЧК-Варна Демонстрация по Първа Помощ
  • 13:00 – 17:00 – Доброволни групи, доброволци – Игри за открито – футбол на малки вратички, федербал, волейбол, комета, фризби и др.
  • 14:00 – 15:00 –“СКТМ ВАРНА 2015”Тенис на маса – Демонстрация от съзтезателите на клуба.
  • 14:00 – 14:30 – БМЧК-Варна Демонстрация по Първа Помощ Демонстрация
  • 14:30 – 17:30 – “Успешно бъдеще” – Игри на открито: Втора част
  • 14:30 – 15:00 – БМЧК-Варна Игри Демонстрация по Първа Помощ – Състезания по Първа Помощ
  • 15:00 – 17:00 – Клуб “Power Jump” – Работилница по кокили – скачащи, статични и трациционни кокили
  • 15:00 – 18:00 – Клуб “Power Jump” – Работилница по унисайкъл (колело на една гума)
  • 16:00 – 17:00 – Водещ и Доброволни игри – Детски състезания със скейт, лонгборд, кънки за най-малките
  • 15:00 – 17:00 – “СКТМ ВАРНА 2015” – Тенис на маса – Свободен достъп за деца и граждани.
  • 15:00 – 16:00 – Йога за деца с Ванина Лефтерова
  • 16:00 – 18:00 – Йога за всеки с Явор Стефанов